Wykorzystywanie treści

Wykorzystywanie treści bloga Archeowieści

  1. Wydział Archeologii UW zezwala na bezpłatny przedruk treści artykułów z blogu Archeowiesci.pl po upłynięciu siedmiu dni od publikacji materiału, pod warunkiem mailowego poinformowania nas o fakcie korzystania z serwisu oraz podania w przedruku źródła oraz autora artykułu.
  2. W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość skrócenia tego okresu — prosimy o kontakt na adres archeowiesci@uw.edu.pl.
  3. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu, a w czasopismach adnotacji, skąd pochodzi materiał. 
  4. Powyższe zezwolenie nie dotyczy tych fotografii i materiałów wideo, do których prawa zostały zastrzeżone — w tym wypadku wymagany jest kontakt. Jeżeli zdjęcie można użyć w przedruku, zostanie to wspomniane na koniec postu, a zdjęcia takie będą posiadały informacje “zdjęcie na licencji CC”
  5. W przypadku portali społecznościowych prosimy o umieszczenie jedynie tytułu i leadu naszej wiadomości, z linkiem prowadzącym do treści artykułu na naszej stronie, podobnie jak to jest na naszym profilu facebookowym.
     
  6. Informacje o przedruku artykułów z blogu, prośby o patronaty medialne, informacje o prowadzonych badaniach, organizowanych konferencjach itd., prosimy przesyłać na adres: archeowiesci@uw.edu.pl

 

Rozpowszechniaj