Konkurs: „Turcja śladami św. Pawła. Przewodnik”

„Turcja śladami św. Pawła. Przewodnik” G. Uggeriego, profesora topografii starożytnej z Uniwersytetu La Sapienza w Rzymie, to niezwykły przewodnik archeologiczny polecany tym, którzy chcą – odkrywając wspaniałe krajobrazy Turcji – poznać heroiczny okres głoszenia Chrystusowego orędzia przez Pawła z Tarsu wspólnotom Anatolii. Dziś do wygrania mamy dla Was 3 egz. książki.

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 16 listopada 2015 r. przesłać odpowiedź na nasze pytania:

  1. W jakiej krainie historycznej znajdowały się Kolosy – miasto, do którego mieszkańców napisany został list znajdujący się w kanonie biblijnym, przypisywany św. Pawłowi?
  2. Proszę podać tytuł książki wydanej przez Jedność, która otrzymała nagrodę najlepszej książki historycznej I półrocza 2015 w plebiscycie „Historia Zebrana”.

 

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy sponsorowi, by mógł przesłać nagrody, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: m.swigon@histmag.org – w tytule maila prosimy wpisać: „Archeowieści: Turcja śladami św. Pawła”.

W puli nagród:

Autor: Giovanni Uggeri
Tytuł: „Turcja śladami św. Pawła. Przewodnik”
Stron: 344
Oprawa: miękka, skrzydełka, liczne barwne fotografie, rysunki, plany, mapy
Format: 140 × 205 mm
ISBN: 978-83-7660-919-5
Rok wydania: 2015
Tłumaczenie: Krystyna Kozak
Cena: 36 zł
Kup książkę na stronach Wydawcy!

3 egz. książki „Turcja śladami św. Pawła. Przewodnik”

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Jedność

Regulamin konkursu

Nasze pozostałe konkursy