XII Turniej Historyczny rozpoczął się

Turniej Historyczny to największy konkurs dla miłośników historii w polskim internecie. W puli nagród znalazły się książki historyczne, czasopisma i e-booki o łącznej wartości blisko 8 tys. złotych.

turniej2013

– Chcemy, by ten konkurs był wyzwaniem dla miłośników historii. Na uczestników czeka 56 pytań o wysokim poziomie trudności, które będą publikowane w czasie trwania rywalizacji – opowiada Michał Świgoń z redakcji portalu Histmag.org, organizator przedsięwzięcia. – Udział w konkursie jest bezpłatny, zaś dla uczestników mamy łącznie ponad 150 nagród o łącznej wartości blisko 8 tys. złotych. Aby wziąć udział w Turnieju, należy zarejestrować się na jego stronie: http://turniej.histmag.org – dodaje.

Pierwsze pytanie konkursowe wyświetli się zarejestrowanym uczestnikom Turnieju 28 października. Organizatorzy zapewniają, że udział w zmaganiach przynosi uczestnikom – miłośnikom historii wiele frajdy i… dodatkowej wiedzy, zdobytej dzięki poszukiwaniom właściwych odpowiedzi na zadania, ułożone przez historyków i dziennikarzy historycznych skupionych wokół redakcji portalu Histmag.org.

 

Strona Turnieju: http://turniej.histmag.org

Organizator

Sponsorzy główni

Patroni

Sponsorzy