Sondy, sondy, sondy – wyniki i jeszcze jedna sonda

Zamknąłem dzisiaj głosowanie w sprawie trzech pytań, które zadałem pod koniec sierpnia. Oto wyniki.

84 proc. z 405 głosujących opowiedziało się za ciemnym tłem Archeowieści. Przyznam, że jestem zaskoczonym tak dużym poparciem ciemnej szaty. Miałem już nawet wybraną białą na wszelki wypadek ;).

78 proc. z 346 głosujących osób opowiedziało się za pozostawieniem możliwości oceniania komentarzy. Tutaj więc również nie będzie żadnych zmian.

58 proc. z 391 głosujących opowiedziało się za postami kilkutematycznymi. Jednak ze względu na sporą grupę przeciwników posty takie będę stosował bardzo rzadko. W zasadzie tylko żeby uniknąć opublikowania w jeden dzień kilku króciutkich postów, a czasami jest to jedyny sposób na „obrobienie” wszystkich rzeczy wartych wzmianki, nim staną się totalnie nieświeże.

Gdy głosowaliście w trzech powyższych kwestiach, przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz, o którą chciałem spytać. Chodzi mianowicie o istniejącą w komentarzach funkcję „odpowiedź”, która powoduje powstawanie schodków odpowiedzi. Pojawiły się głosy, że utrudnia ona znalezienie ostatnich postów i śledzenie nowych komentarzy. Sam zresztą mam z tym problem. Alternatywą dla tej funkcji jest publikowanie postów jeden pod drugim chronologicznie, co dawniej wywoływało kłopoty z rozróżnieniem kto komu odpowiada. Poniżej sonda. Głosowanie potrwa do niedzieli
[polldaddy poll=1996236]