Ostatni miesiąc

Nowe teksty dla subskrybentów będą ukazywały się już tylko przez miesiąc. Oto jak będzie wyglądało zakończenie systemu subskrypcji.

Jak już informowałem w czerwcu, znacznie ograniczam moje zaangażowanie w prowadzenie Archeowieści. Nie będę już pisał większych tekstów i likwiduję system subskrypcji.

Ostatni tekst dla subskrybentów ukaże się 11 września. Do tego czasu będzie można wykupić subskrypcję miesięczną za 10 zł, a dostęp do tekstów dla subskrybentów będziecie Państwo mieli do końca wykupionego okresu. To znaczy, że jeśli ktoś wykupi subskrypcję 11 września, to będzie mógł czytać teksty dla subskrybentów jeszcze przez 30 dni. Proszę jednak pamiętać, że nie będą się już wówczas ukazywały nowe artykuły. Będzie to więc dostęp tylko do materiałów archiwalnych (z których większość przypominam w cyklu Pożegnanie z subskrypcją).

Jednocześnie subskrypcję jednodniową, która kosztuje 5 zł, zmieniam na dziesięciodniową za tę samą cenę. Chcę w ten sposób dać Państwu większą swobodę w decydowaniu, na jak długo i za ile chcecie jeszcze mieć dostęp. Jeśli właśnie skończyła się Państwu subskrypcja, chcielibyście przeczytać nowe teksty, ale nie chcecie płacić za dostęp do archiwalnych materiałów po 11 września, to wystarczy poczekać do początku września i wykupić dostęp na 10 dni, aby zapoznać się z tekstami, które napiszę dla subskrybentów w najbliższych tygodniach.

Po 11 września nie będzie już możliwości wykupienia subskrypcji.