Paul L. Maier – „Coś więcej niż ślad” (informacja)

Czy zaczęło się już ostateczne odliczanie dla ludzkości…? W ostatnim czasie coraz częściej stajemy się świadkami wydarzeń, które mocno niepokoją, budząc pełne obaw pytania o przyszłość, nawet tę najbliższą. Deszcze meteorytów, asteroidy, mijające w bliskiej odległości naszą planetę, prognozy globalnych klęsk, a teraz jeszcze abdykacja papieża każą się zastanawiać, czy rzeczywiście nie zbliża się zapowiadany od dawna koniec.

Mumie

Tytuł: „Coś więcej niż ślad”
Autor: Paul L. Maier

Wydawca: Promic

Numer ISBN: 978-83-7502-345-9
Format: 140 × 225 mm
Stron: 500
Wydanie: I
Oprawa: broszura ze skrzydełkami

Data premiery: 1.03.2013

Cena: 39,90 zł

Kup na stronie Wydawcy!

Jeśli do tego wszystkiego dodać stare przepowiednie i proroctwa ujawniane przy okazji takich właśnie okoliczności to istotnie można przypuszczać, że lada moment rozpocznie się final countdown, ostateczne odliczanie.

Odkrycie, które zagroziło upadkiem zachodniej cywilizacji

Tymczasem w Galilei pojawia się tajemniczy Jeszua ben Josef, który jak niegdyś Jezus czyni cuda i porywa słowem tłumy. Co więcej, nawet przywraca życie zmarłym… Czy więc to zapowiadany Mesjasz, który powtórnie ma przyjść, by rozpocząć swój sąd nad światem? Powątpiewa w to dr Jonathan Weber, który – kto wie – być może staje przed najtrudniejszym z wyzwań: musi dowiedzieć się, czy rzeczywiście Chrystus powrócił na ziemię, czy też jest to największa mistyfikacja w dziejach ludzkości…

Paul L. Maier – amerykański pisarz i wykładowca historii starożytnej w Western Michigan University. Ma w swoim dorobku ponad dwieście artykułów naukowych i jedenaście książek, w tym kilka powieści (m.in. „Rzym w płomieniach” i „Poncjusz Piłat”). Mieszka z rodziną w Kalamazoo w stanie Michigan.

Inne książki tego autora wydane w wydawnictwie PROMIC: „Ślad życia, ślad śmierci”, „Kodeks Konstantyna”.

Przeczytaj fragment książki!

Zobacz też pozostałe książki z oferty Wydawnictwa Promic!