Koszulki historyczne Histmaga już w sprzedaży!

Ruszyła sprzedaż  koszulek ze znanymi postaciami historycznymi. Do wyboru są wzory ze Stefanem Batorym, Marcinem Lutrem i Tomaszem de Torquemadą. W ofercie również inne produkty: książki, długopisy, torby.

 

Stefan Batory Torquemada Marcin Luter

 

 

Koszulki Histmag.org

 

Nadruki zostały wykonane na koszulkach Gildan 175/185 g Unisex. Cena koszulki wynosi 34,99 zł. Dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL.

 

Dostępne są trzy wzory:

 

 

Ponadto polecamy:

 

Histmagowa torba… na każde zakupy!

 

Torby materiałowe

 

Histmagowe torby wykonane są w kolorze czarnym z wytrzymałego materiału. Świetnie sprawdzają się na zakupach. Idealne do targania ze sobą książek i prasy. Bardziej praktyczni przyniosą w nich bez problemu codzienne zakupy. Dwa bochenki chleba wejdą spokojnie, a i na litr mleka miejsca starczyć powinno. ;)

 

Wymiary: 36×42 cm.
Cena: 8 złotych

 

Tytuł: „Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych”
praca zbiorowa
Wydawcy: Histmag.org i Instytut Wydawniczy ERICA
ISBN: 978-83-89700-80-3
Oprawa: miękka, ze skrzydełkami
Liczba stron: 480
Zobacz spis treści
Format: 160*230 mm
Media o „Źródłach nienawiści”
Kup w promocyjnej cenie 29 zł

 

Kosowo, Gruzja, Abchazja, Osetia Południowa, Łotwa i Estonia, Krym, Białoruś. Wydarzenia, które nie schodziły z pierwszych stron gazet. Jaka jest geneza i przebieg konfliktów etnicznych w tych krajach i regionach? Czy wiecie Państwo, że te konflikty toczą się od wieków? Prezentujemy pierwszą w Polsce książkę popularnonaukową, szeroko opisującą i wyjaśniającą tę problematykę. Publikacja przygotowana przez redakcję portalu Histmag.org!

 

Autorzy: Sebastian Adamkiewicz, Karolina Sikała
„Historia. Poradnik maturalny”
redaktor: Michał Świgoń
Format: 135×200
Stron: 160
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-62329-12-0
Cena: 12 zł

 

Matura z historii jeszcze nigdy nie była tak prosta! Jak i z czego przygotować się do matury? Jak trafnie odpowiadać na pytania? Jak analizować źródła i napisać wypracowanie? Jak zdobyć jak najwięcej punktów? Na te pytania odpowiada poradnik maturalny z historii, przygotowany przez specjalistów z redakcji Histmag.org.

 

 

 

Długopisy Histmag.org

 

Na każdym z długopisów (w kolorach: czerwonym, czarnym oraz grafitowym), wygrawerowane jest z jednej strony logo Histmag.org, z drugiej hasło: Łączy nas historia! Cena zestawu zawierającego 3 sztuki (po jednej w każdym kolorze) wynosi 14,90 zł.

 

Przejdź do sklepu z możliwością zakupu